با افزونه Yoast Comment Hacks فروش سایتتان را بیشتر کنید!

0

با افزونه Yoast Comment Hacks فروش سایتتان را بیشتر کنید!

یکی از نکاتی که در افزایش ترافیک سایت باید رعایت شود این است که کاری کنیم وقتی کاربری وارد سایت ما شد به کمک  پیشنهادات متنوعی که میدهیم وارد صفحات مختلف سایت شود و به این شکل بازدید سایت بیشتر شود

یکی از این روش ها به کمک افزونه رایگان  Yoast Comment Hacks می باشد به این شکل که وقتی کاربر نظری را در داخل سایت داد او را به یک برگه هدایت کنیم و ضمن تشکر بابت نظر یه کد تخفیف برای خرید محصول به او نمایش دهیم و یا اینکه مثلا یک مطلب رایگان به او هدیه دهیم.

بعد نصب افزونه از بخش تنظیمات گزینه ” هک های نظر” اضافه میشود که به کمک آن میتوانید طبق تنظیمات زیر کاربر را به صفحه خاصی ارجاع دهید

yoast comment

در تب اول یا “Comment length” می‌توانید حداقل و حداکثر طول ارسال دیدگاه را برای کاربران مشخص کنید و اگر کاربر طول مشخص‌شده توسط شمارا رعایت نکند با پیغام خطا مواجه خواهد شد. البته شما این امکان را دارید که متن پیغام خطا را به‌دلخواه خود انتخاب کنید. 

دیگر امکانات پلاگین Yoast Comment Hacks:

این پلاگین درواقع نظراتی که کاربران ارسال می‌کنند را به‌صورت پیغام برای ایمیل مدیران سایت ارسال می‌کند که این موضوع باعث می‌شود مدیر سایت از تمامی نظرات فرستاده‌شده در سایت به‌راحتی مطلع شود و بتواند پاسخگویی سریعی به نظرات داشته باشد که درنتیجه این موضوع رضایت کاربر را به‌دنبال خواهد داشت.

این پلاگین مدیریت کردن نظرات را برای شما بسیار ساده و راحت می‌کند و شما زمان کمتری را صرف پاسخگویی به دیدگاه‌های سایت خواهید کرد.

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این افزونه برای شما در زیر آورده شده است:

  • آگاه شدن از دیدگاه ها به صورت ارسال نوتیفیکیشن
  • ارسال ایمیل به صورت مستقیم به نویسنده هر دیدگاه
  • امکان خوش آمد گویی به کاربران که برای اولین بار دیدگاه ارسال کردند
  • تعیین کردن حداقل طول برای دیدگاه ها
  • پاکسازی بخش نظرات قدیمی

 

 

۰/۵ (۰ Reviews)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.